اطلاعات هتل

سه شب و چهار روز اقامت در هتل های نخجوان
صبحانه، ناهار، شام
گشت شهری همراه با راهنما
ترانسفر و بیمه مسافرتی
کپی پاسپورت با شش ماه اعتبار
روز اول تور نخجوان

نیم ساعت قبل از ساعتی که برای تور نخجوان مشخص شده در ترمینال غرب – آزادی حضور داشته و با مسافران عزیز سوار اتوبوسی که لوگوی شرکت روی آن است، می شویم و سپس حرکت میکنیم.پس از معرفی گروه اجرایی نوبت به معرفی و آشنایی با همسفران میرسد، در ادامه مسیر حدود ساعت ۹ تا ۱۰ برنامه صرف شام رو داریم که با توجه به برنامه تور برعهده هر فرد می باشد. پس از صرف شام به مسیر خود ادامه میدهیم …

روز دوم تور نخجوان

بین ساعت ۶ تا ۷ صبح به مرز جلفا میرسیم و تا ساختمان مرز جلفا حدود ۳۰۰ متر پیاده حرکت میکنیم. داخل سالن کار های مرتبط برای خروج کشور رو به عنوان مثال پرداخت عوارض خروج و دیگر مسائل را انجام داده و از مرز عبور میکنیم. البته این نکته رو هم باید بهش اشاره کنم که، اونهایی که پول خودشون رو به منات تبدیل نکردن میتونن قبل از ورود به ساختمان مرزی از طریق صرافی های موجود در مرز این تبدیل پول رو انجام بدن و با خیال راحت وارد نخجوان بشن. پس از عبور از ساختمان سمت مرز ایران پس از طی حدودا ۲۰۰ متر وارد ساختمان مرزی نخجوان میشویم و پاسپورت ها چک شده و مبلغ ویزا رو پرداخت کرده و سپس در صورت عدم وجود مشکل وارد خاک نخجوان میشویم

پس از گذشت از ساختمان مرزی نخجوان رود عریض ارس رو روبروی خودمون داریم که از طریق پل آهنی که بر روی رود زده شده از آن عبور میکنیم و حدودا ۲۰۰ متر پیاده روی میکنیم تا به ترانسفر هایی که منتظر ما هستن برسیم. در مسیر تا رسیدن به هتل، کوه معروف نخجوان قابل مشاهده است. وقتی به هتل رسیدیم، چک این میشویم و اتاق های خود را تحویل می گیریم و بعد برای صزف ناهار آماده میشویم. (صبحانه روز اول در صورت درخواست با هزینه شخصی سرو می شود)

روز سوم سفر تور نخجوان

صرف صبحانه ساعت ۸ الی ۹ صبح

ساعت ۱۰ صبح گشت شهری داریم(مقبره مومنه خاتون، پارک سنگی، قلعه قدیمی و موزه داخل قلعه و مقبره نوح نبی) حدود ساعت ۱۳ به هتل بر می گردیم و ناهار صرف میکنیم و ساعت ۲۰ برای صرف شام و موسیقی در هتل به قسمت رستوران هتل می رویم .

روز چهارم سفر تور نخجوان

ساعت ۸ الی ۹ صبح برای صرف صبحانه می رویم. و ساعت ۱۰ صبح گشت خارج برنامه تور نخجوان، غار دوزداغ و غار اصحاب کهف (به مبلغ ۱۰ دلار) را داریم. ساعت ۱۲ از گشت برمی گردیم و در رستوران هتل ناهار صرف میکنیم. عصر وقت آزاد داریم و ساعت ۲۰ برای صرف شام و سپس جشن و موسیقی در هتل حاضر می شویم.

روز پنجم سفر تور نخجوان

ساعت ۸ الی ۹ صبح در رستوران هتل صبحانه میل میکنیم و ساعت ۱۰ صبح باید اتاق را تحویل بدهیم و به طرف مرز و گمرگ جلفا بر می گردیم. عملیات مرزی را انجام مید هیم و حدود ساعت ۱۴ از شهر جلفا خارج می شویم. در صوفیان به عهده مسافر ناهار را صرف می کنیم. حدود ساعت ۱۰ الی ۱۱ شب به عهده مسافر شام صرف میکنیم.
تور نخجوان

جمهوری خود مختار نخجوان را بشناسیم

این جمهوری در شمال غربی ایران قرار دارد. و با استانهای آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی هم مرز است. نخجوان از جنوب و جنوب غرب و در امتداد رود آراز (ارس) با ایران و در حدود ۱۱ کیلومتر در سمت غرب با ترکیه هم مرز است. حدود ۳۷۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد. طبیعت نخجوان بسیار زیبا و بکر و دست نخورده است.
نخجوان، اردوباد، جلفا، شرور، شاهبوز، کنگرلی، بابک و صدرک از بخشهای نخجوان به شمار می آیند و در ترکیب جمهوری آذربایجان می باشد. ولی ارتباط زمینی آن فقط از طریق دالانی برقرار است که از سوی ایران در اختیار اهالی آن قرار گرفته است. این شهر از لحاظ سیاست خارجی، دفاع و گمرک تابع باکو است. و در بقیه مسائل اقتصادی و فرهنگی به صورت مستقل عمل می کند. بالاترین نهاد سیاسی و حقوقی این جمهوری خود مختار مجلس عالی نخجوان است.
تور نخجوان به اندازه برخی از تورهای خارجی مشهور و شناخته نیست اما تجربه آژانس مسافرتی اولدوز گشت شرق از بازخوردهای مثبت مسافران و خاطرات دلپذیرشان از این شهر زیبا، آرام و بکر تاییدی است بر درستی تصمیم ما در معرفی هر چه بیشتر آن به عنوان مقصدی خاص در میان انبوه تورهای خارجی نخجوان تصویری ماندگار و متفاوت از خود در ذهن شما به جای خواهد گذاشت.
هتل های نخجوان 
 

روز اول تور نخجوان

نیم ساعت قبل از ساعتی که مشخص شده همگی در ترمینال غرب – آزادی حضور داشته و سوار اتوبوسی که لوگوی شرکت روی آن است، می شویم و سپس حرکت میکنیم. مسافران را معرفی میکنیم و با همراهی راهنمای تور با گروه اجرایی آشنا می شویم. شام را بین راه در مجتمع آفتاب در ۱۵ کیلومتری زنجان که تقریبا ۴-۵ ساعت از تهران فاصله دارد صرف می کنیم.

 

روز دوم

سپس تا مرز ۶-۷ ساعت فاصله و از مز تامرکز شهر نخجوان ۳۰ دقیقه است.وقتی به مرز رسیدیم از مرز تا محل بررسی پاسپورت ها ۱۰۰متر پیاده روی داریم.قبل از وارد شدن چند صرافی برای چینج کردن دلار وجود دارد که میتوانیم از آن ها استفاده کنیم.

وقتی وارد سالن شدیم در صورت عدم پرداخت عوارض، فیش هایی آماده است که به راحتی میتوانیم همان لحظه عوارض خود را پرداخت کنیم. شماره حساب منطقه آزاد ارس جلفا (۰۱۰۷۹۴۵۱۳۱۰۰۷ بانک ملی) است. و بعد وارد صف برای چک کردن پاسپورت می شویم و بعد اخذ ویزا به مبلغ حدود ۲۳ مانات (حدودا معادل ۱۵ دلار) و سپس وارد خاک آذربایجان می شویم. ۲۰۰ متر پیاده روی تا ترانسفر های موجود داریم.

ترانسفر ها تاکسی های زرد رنگی هستند که کرایه آنها ۱۵ منات است که تقریبا نفری ۳ منات است.

در مسیر تا رسیدن به هتل، کوه معروف نخجوان قابل مشاهده است.

 

وقتی به هتل رسیدیم چک این (ورود به هتل) میشویم و اتاق های  خود را تحویل می گیریم و بعد برای صزف ناهار آماده میشویم.

(صبحانه روز اول در صورت درخواست با هزینه شخصی سرو می شود)

 

روز سوم سفر

صرف صبحانه ساعت ۸ الی ۹ صبح

ساعت ۱۰ صبح گشت شهری تور (مقبره مومنه خاتون، پارک سنگی، قلعه قدیمی و موزه داخل قلعه و مقبره نوح نبی) داریم وحدود ساعت ۱۳ به هتل برمی گردیم و ناهار صرف می کنیم. و ساعت ۲۰ صرف شام و موسیقی در هتل را داریم.

 

گشت های شهری:

مقبره مومنه خاتون

قلعه سنگی

مقبره نوح نبی

روز چهارم سفر

صرف صبحانه ساعت ۸ الی ۹ صبح و ساعت ۱۰ صبح گشت خارج برنامه تور نخجوان، غار دوزداغ و غار اصحاب کهف (به مبلغ ۱۰ دلار) و ساعت ۱۲ برگشت و صرف ناهار عصر وقت آزاد و ساعت ۲۰ صرف شام و سپس جشن و موسیقی در هتل

 

تور های آپشنال:

غار دوزداغ

غار اصحاب کهف

روز پنجم سفر

ساعت ۸ الی ۹ صبح صبحانه را در هتل صرف میکنیم. و ساعت ۱۰ صبح اتاق را تحویل می دهیم و به طرف مرز و گمرگ جلفا بر می گردیم.  حدود ساعت ۱۴ از شهر جلفا خارج می شویم. صرف ناهار در صوفیان به عهده مسافر است، حدود ساعت ۱۰ الی ۱۱ شب هم صرف شام به عهده مسافر است.

 

شماره رزرو تور نخجوان:  ۶۶۸۹۰۶۸۹-۲۱-۰۰۹۸

 داخلی ۱۱۱

1 نظر

  1. محسن گفت:

    سلام وقتتون بخیر من یه سوال داشتم با ویزای باکو میشه وارد نخجوان شد؟ یا باید باز ویزای جدا گرفت ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *