اطلاعات هتل

14 خرداد 97 به 18 خرداد
سه شب و چهار روز اقامت در هتل های نخجوان
صبحانه، ناهار، شام
گشت شهری همراه با راهنما
ترانسفر و بیمه مسافرتی
کپی پاسپورت با شش ماه اعتبار
روز اول تور نخجوان

نیم ساعت قبل از ساعتی که برای تور نخجوان مشخص شده در ترمینال غرب – آزادی حضور داشته و با مسافران عزیز سوار اتوبوسی که لوگوی شرکت روی آن است، می شویم و سپس حرکت میکنیم.پس از معرفی گروه اجرایی نوبت به معرفی و آشنایی با همسفران میرسد، در ادامه مسیر حدود ساعت ۹ تا ۱۰ برنامه صرف شام رو داریم که با توجه به برنامه تور برعهده هر فرد می باشد. پس از صرف شام به مسیر خود ادامه میدهیم …

روز دوم تور نخجوان

بین ساعت ۶ تا ۷ صبح به مرز جلفا میرسیم و تا ساختمان مرز جلفا حدود ۳۰۰ متر پیاده حرکت میکنیم. داخل سالن کار های مرتبط برای خروج کشور رو به عنوان مثال پرداخت عوارض خروج و دیگر مسائل را انجام داده و از مرز عبور میکنیم. البته این نکته رو هم باید بهش اشاره کنم که، اونهایی که پول خودشون رو به منات تبدیل نکردن میتونن قبل از ورود به ساختمان مرزی از طریق صرافی های موجود در مرز این تبدیل پول رو انجام بدن و با خیال راحت وارد نخجوان بشن. پس از عبور از ساختمان سمت مرز ایران پس از طی حدودا ۲۰۰ متر وارد ساختمان مرزی نخجوان میشویم و پاسپورت ها چک شده و مبلغ ویزا رو پرداخت کرده و سپس در صورت عدم وجود مشکل وارد خاک نخجوان میشویم

پس از گذشت از ساختمان مرزی نخجوان رود عریض ارس رو روبروی خودمون داریم که از طریق پل آهنی که بر روی رود زده شده از آن عبور میکنیم و حدودا ۲۰۰ متر پیاده روی میکنیم تا به ترانسفر هایی که منتظر ما هستن برسیم. در مسیر تا رسیدن به هتل، کوه معروف نخجوان قابل مشاهده است. وقتی به هتل رسیدیم، چک این میشویم و اتاق های خود را تحویل می گیریم و بعد برای صزف ناهار آماده میشویم. (صبحانه روز اول در صورت درخواست با هزینه شخصی سرو می شود)

روز سوم سفر تور نخجوان

صرف صبحانه ساعت ۸ الی ۹ صبح

ساعت ۱۰ صبح گشت شهری داریم(مقبره مومنه خاتون، پارک سنگی، قلعه قدیمی و موزه داخل قلعه و مقبره نوح نبی) حدود ساعت ۱۳ به هتل بر می گردیم و ناهار صرف میکنیم و ساعت ۲۰ برای صرف شام و موسیقی در هتل به قسمت رستوران هتل می رویم .

روز چهارم سفر تور نخجوان

ساعت ۸ الی ۹ صبح برای صرف صبحانه می رویم. و ساعت ۱۰ صبح گشت خارج برنامه تور نخجوان، غار دوزداغ و غار اصحاب کهف (به مبلغ ۱۰ دلار) را داریم. ساعت ۱۲ از گشت برمی گردیم و در رستوران هتل ناهار صرف میکنیم. عصر وقت آزاد داریم و ساعت ۲۰ برای صرف شام و سپس جشن و موسیقی در هتل حاضر می شویم.

روز پنجم سفر تور نخجوان

ساعت ۸ الی ۹ صبح در رستوران هتل صبحانه میل میکنیم و ساعت ۱۰ صبح باید اتاق را تحویل بدهیم و به طرف مرز و گمرگ جلفا بر می گردیم. عملیات مرزی را انجام مید هیم و حدود ساعت ۱۴ از شهر جلفا خارج می شویم. در صوفیان به عهده مسافر ناهار را صرف می کنیم. حدود ساعت ۱۰ الی ۱۱ شب به عهده مسافر شام صرف میکنیم.
 تور نخجوان ویژه خرداد ۹۷

تماس : ۶۶۸۹۰۶۸۹-۰۲۱

تور نخجوان با قطار:

 

*روز اول سفر*

نیم ساعت قبل از ساعتی که مشخص شده و به اطلاع شما عزیزان میرسد در راه آهن مربوطه حضور داشته و سوار قطار به مقصد جلفا می شوید و سپس حرکت میکنیم.

 

*روز دوم*

وقتی به ایستگاه جلفا رسیدیم تا سالن محل بررسی پاسپورت ها ۱٫۵ کیلومتر مسیر داریم که با تاکسی به اونجا میریم. قبل از وارد شدن چند صرافی برای تبدیل کردن دلار ها وجود دارد که میتوانید از آن ها برای تبدیل دلار به مانات که واحد پول نخجوان هست استفاده کنید.

 

 

وقتی وارد سالن شدید در صورت عدم پرداخت عوارض، فیش هایی آماده است ک شما به راحتی میتوانید همان لحظه عوارض خود را پرداخت کنید که مبلغ آن معمولا ۲۵۰۰۰ تومان به حساب منطقه آزاد ارس جلفا (۰۱۰۷۹۴۵۱۳۱۰۰۷ بانک ملی) است. و بعد وارد صف برای چک کردن پاسپورت می شوید و بعد اخذ ویزای نخجوان به مبلغ حدود ۲۳ مانات (حدودا معادل ۱۵ دلار) و سپس وارد خاک آذربایجان می شوید. ۲۰۰ متر پیاده روی تا ترانسفر های موجود داریم.

 

 

که می بایست از روی رود ارس توسط پلی که بر روی آن قرار داده شده عبور کنیم و وارد خاک آذربایجان شویم. داستانهای زیادی در مورد عبور از رود ارس هم در متون ترکی داخلی و هم متون خارجی وجود داره که بعدا مفصل بهشون می پبردازیم اما فعلا سفرمون رو ادامه میدیم تا به ترانسفر ها در خاک آذربایجان برسیم ولی مراقب باشید از همان زمان که وارد خاک آذربایجان می شوید درست از مکان های خط کشی شده حرکت کنید و قدم از محوطه های مشخص شده بیرون نگذارید.

 

 

پس از سوار شدن در ترانسفر یه نفس راحتی میکشید و تا هتل میتونید به صورت سریع در مسیر مکان های اصلی شهر رو ببینید و عکس های اولیه خودتون رو بگیرید شاید اولین مطلبی که نظر شما رو جلب کنه نوع رانندگی و میدان های این شهر باشه. (نوع رانندگیشون و نحوه برخورد با عابر رو که قطعا در طول سفر بار ها و بار ها باهاش روبرو میشید و هر بار یه افسوس پنهانی در ضمیر ناخودآگاهتون میکشید)

 

 

وقتی به هتل می رسید توسط رسیپشن چک این شما توسط واچری که شرکت اولدوز گشت بهتون داده اتفاق میوفته، چک این میشوند و اتاق های  خود را تحویل می گیرید و بعد برای صزف ناهار آماده میشوند.

(صبحانه روز اول در صورت درخواست با هزینه شخصی سرو می شود)

 

*روز سوم سفر*

صرف صبحانه ساعت ۸ الی ۹ صبح

 

 

 ساعت ۱۰ صبح گشت شهری تور (مقبره مومنه خاتون، پارک سنگی، قلعه قدیمی و موزه داخل قلعه و مقبره نوح نبی) حدود ساعت ۱۳ برگشت به هتل و صرف ناهار و ساعت ۲۰ صرف شام و موسیقی در هتل

 

گشت های شهری:

مقبره مومنه خاتون

قلعه سنگی

مقبره نوح نبی

*روز چهارم سفر*

صرف صبحانه ساعت ۸ الی ۹ صبح و ساعت ۱۰ صبح گشت خارج برنامه تور غار دوزداغ و غار اصحاب کهف (به مبلغ ۱۰ دلار) و ساعت ۱۲ برگشت و صرف ناهار عصر وقت آزاد و ساعت ۲۰ صرف شام و سپس جشن و موسیقی در هتل 

 

تور های آپشنال:

غار دوزداغ

غار اصحاب کهف

*روز پنجم سفر*

صرف صبحانه ساعت ۸ الی ۹ صبح و ساعت ۱۰ صبح تحویل اتاق و برگشت به طرف مرز و گمرگ جلفا و انجام عملیات مرزی و حدود ساعت ۱۴ خروج از شهر جلفا

جهت رزرو و اطلاعات بیشتر :  ۶۶۸۹۰۶۸۹-۰۲۱

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *