تور نخجوان از تبریز:

 

تور نخجوان به اندازه برخی از تورهای خارجی مشهور و شناخته نیست اما تجربه آژانس مسافرتی اولدوز گشت شرق از بازخوردهای مثبت مسافران و خاطرات دلپذیرشان از این شهر زیبا، آرام و بکر تاییدی است بر درستی تصمیم ما در معرفی هر چه بیشتر آن به عنوان مقصدی خاص در میان انبوه تورهای خارجی نخجوان تصویری ماندگار و متفاوت از خود در ذهن شما به جای خواهد گذاشت.
 
 

روز اول تور نخجوان

نیم ساعت قبل از ساعتی که مشخص شده همگی در ترمینال غرب – آزادی حضور داشته و سوار اتوبوسی که لوگوی شرکت روی آن است، می شویم و سپس حرکت میکنیم. مسافران را معرفی میکنیم و با همراهی راهنمای تور با گروه اجرایی آشنا می شویم. شام را بین راه در مجتمع آفتاب در ۱۵ کیلومتری زنجان که تقریبا ۴-۵ ساعت از تهران فاصله دارد صرف می کنیم.

 

روز دوم

سپس تا مرز ۶-۷ ساعت فاصله و از مز تامرکز شهر نخجوان ۳۰ دقیقه است.وقتی به مرز رسیدیم از مرز تا محل بررسی پاسپورت ها ۱۰۰متر پیاده روی داریم.قبل از وارد شدن چند صرافی برای چینج کردن دلار وجود دارد که میتوانیم از آن ها استفاده کنیم.

 

وقتی وارد سالن شدیم در صورت عدم پرداخت عوارض، فیش هایی آماده است که به راحتی میتوانیم همان لحظه عوارض خود را پرداخت کنیم که مبلغ آن معمولا ۲۵۰۰۰ تومان حساب منطقه آزاد ارس جلفا (۰۱۰۷۹۴۵۱۳۱۰۰۷ بانک ملی) است. و بعد وارد صف برای چک کردن پاسپورت می شویم و بعد اخذ ویزا به مبلغ حدود ۲۳ مانات (حدودا معادل ۱۵ دلار) و سپس وارد خاک آذربایجان می شویم. ۲۰۰ متر پیاده روی تا ترانسفر های موجود داریم.

 

ترانسفر ها تاکسی های زرد رنگی هستند که کرایه آنها ۱۵ منات است که تقریبا نفری ۳ منات است.

در مسیر تا رسیدن به هتل، کوه معروف نخجوان قابل مشاهده است.

 

وقتی به هتل رسیدیم چک این (ورود به هتل) میشویم و اتاق های  خود را تحویل می گیریم و بعد برای صزف ناهار آماده میشویم.

(صبحانه روز اول در صورت درخواست با هزینه شخصی سرو می شود)

 

روز سوم سفر

صرف صبحانه ساعت ۸ الی ۹ صبح

ساعت ۱۰ صبح گشت شهری تور (مقبره مومنه خاتون، پارک سنگی، قلعه قدیمی و موزه داخل قلعه و مقبره نوح نبی) داریم وحدود ساعت ۱۳ به هتل برمی گردیم و ناهار صرف می کنیم. و ساعت ۲۰ صرف شام و موسیقی در هتل را داریم.

 

گشت های شهری:

مقبره مومنه خاتون

قلعه سنگی

مقبره نوح نبی

روز چهارم سفر

صرف صبحانه ساعت ۸ الی ۹ صبح و ساعت ۱۰ صبح گشت خارج برنامه تور نخجوان، غار دوزداغ و غار اصحاب کهف (به مبلغ ۱۰ دلار) و ساعت ۱۲ برگشت و صرف ناهار عصر وقت آزاد و ساعت ۲۰ صرف شام و سپس جشن و موسیقی در هتل

 

تور های آپشنال:

غار دوزداغ

غار اصحاب کهف

روز پنجم سفر

ساعت ۸ الی ۹ صبح صبحانه را در هتل صرف میکنیم. و ساعت ۱۰ صبح اتاق را تحویل می دهیم و به طرف مرز و گمرگ جلفا بر می گردیم.  حدود ساعت ۱۴ از شهر جلفا خارج می شویم. صرف ناهار در صوفیان به عهده مسافر است، حدود ساعت ۱۰ الی ۱۱ شب هم صرف شام به عهده مسافر است.

 

شماره رزرو تور نخجوان:  ۶۶۸۹۰۶۸۹-۲۱-۰۰۹۸

4 دیدگاه

  1. رضایی گفت:

    تور نخجوان تور شادی هست ما که رفتیم ولی حیف کم کنسرت اجرا میشه و ویزا داره اگر میشد مثل ترکیه ویزا نداشت خیلی خوب می شد

    • علی بیک زاده گفت:

      سلام ممنونم از شما بله معلومه تورهای نخجوان همیشه شاد هستن درباره ای کنسرت هم بگم بخاطر اینکه دلار گرون هست هزینه زیادی باید خرج کنن تا خواننده محبوب ایرانی ها بیان و ما اینجا در تلاش هستیم که برای عید قربان کنسرتی رو برگذار کنیم. درباره ای بحث ویزا هم حرفهای و جلساتی برگذار کردیم ایشااله به زودی در دست اقدام میزارن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *